Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžičky pre živnostníkov bez daňového priznania

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžičky pre živnostníkov bez daňového priznania je snahou nájsť pôžičku pre živnostníka, pri ktorej nemusíte predkladať svoje daňové priznanie za určite obdobie. Toto je požiadavka úplne typická pre banky, ktoré daňové priznanie pri pôžičkách na podnikateľské účely vyžadujú takmer vždy.

Ostáva vám obrátiť sa na nebankové spoločnosti, ktoré sú ochotné poskytnúť financie aj za takýchto podmienok. Tie však určite budú vyžadovať nejaké ručenie, a ak nie, tak zákonite musí ísť o nižšie sumy s vysokými úrokmi.

Pre niektorých živnostníkov môže ísť o prijateľné podmienky, pretože nebankové spoločnosti väčšinou nevyžadujú dokladovanie účelu a nenahliadajú do registra dlžníkov.

Živnostníci to nemajú jednoduché. Na jednej strane majú jedinečnú možnosť, ako ušetriť na daniach a odvodoch, na druhú stranu to nemajú jednoduché v momente, keď požiadajú o pôžičku. Teda minimálne väčšina z nich.

Veľká časť živnostníkov využíva možnosti optimalizácie daňové základu. To znamená, že na daňovom priznaní majú oficiálne nulový alebo minimálny zisk. Pokiaľ nemajú do činenia s bankou, všetkou je ok. Ušetria na daniach, platia minimálne odvody.

Ak však požiadajú o pôžičku v nejakej z našich komerčných bánk, pomerne rýchlo zistia, že prázdne daňové priznanie nie je práve tým najlepším argumentom pri rozhovore s bankou.

Pozicka pre zivnostnikov bez danoveho priznania je však možná. Táto pôžička však patrí do kategórie nebankové pôžičky.

Ak je živnostník odmietnutý v banke, ďalšou možnosťou pre neho sú výlučne nebankové spoločnosti. Či chce, alebo nie. Mnohí živnostníci si veľmi dobre uvedomujú, že pôžičky od nebankových spoločností sú veľmi nevýhodné a že často to nestojí za to.

Našťastie existuje jedno viac ako rozumné riešenie. A to sa nachádza v bankách. Banky totiž dokáž požičať peniaze aj ľuďom bez daňového priznania, pokiaľ sú ochotní založiť vlastnú nehnuteľnosť. Ručenie nehnuteľnosťou je pre banky dostatočnou istotou, že požičané peniaze sa jej vrátia späť.

Založenie nehnuteľnosti navyše dokáže výrazne znížiť úrokovú mieru. Ide teda o hypotéku bez dokladovania príjmov. Úroková miera takéhoto úveru je však vždy vyššia ako v prípade, že by živnostník doložil svoj príjem kladným daňovým priznaním. Zo založenia nehnuteľnosti pochopiteľne plynú riziká. Pokiaľ prestanete pôžičku splácať, banka sa nahnevá a vašu nehnuteľnosť vám jednoducho zoberie. Takto sa pomerne rýchlo môžete stať bezdomovcami. Preto je potrebné si zakladanie nehnuteľnosti veľmi dobre premyslieť a v prvom rade tak nikdy nerobiť u nebankovej spoločnosti.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky pre živnostníkov bez daňového priznania. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky pre živnostníkov bez daňového priznania sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

6 reakcií na tému Pôžičky pre živnostníkov bez daňového priznania

  1. Georgina komentoval:

    Dobry den . Vsade pisu ako chcu pomahat začinajucim zivnostnikom ,vraj potrebuju rozbehnut a nato treba financie ,tak som poslala ziadost a zamietli , bez danoveho priznania nepozičaju a ked som im poslala ,tak zasa odmietli ,nevyhovuje. Mozete mi niako poradit prosim. Dakujem pekny den Georgina

  2. Zoltán komentoval:

    99% – podvodníci
    1% – dajú keď im so všetkými možnými dokladmi potvrdiš že to vlastne ani nepotrebuješ.

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.