Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Rýchla pôžička bez potvrdenia o príjme

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Rýchle pôžičky bez potvrdenia príjmu alebo rýchla pôžička bez potvrdenia o príjme je typ pôžičky, pri ktorom nemusíte poskytovateľovi dokladovať svoj príjem (ak ste zamestnanec, tak vám ho musí potvrdiť zamestnávateľ; ak podnikateľ tak je to daňové priznanie + potvrdenie o zaplatení dane).

Pre nižšie sumy rýchle pôžičky bez potvrdenia príjmu nemusia byť problém, hoci požadovaná rýchlosť skôr zužuje než rozširuje počet poskytovateľov. V každom prípade, ide pre poskytovateľov o rizikovejších klientov takže buď vyžadujú ručenie nehnuteľnosťou, či inou dostatočne cennou vecou, prípadne vyžadujú ručiteľa.

Rýchla pôžička bez potvrdenia o príjme môže byť vhodnou alternatívou v prípade, že súrne potrebujete istý obnos hotovosti. Stále platí, že je treba pozorne čítať zmluvu a dobre kalkulovať či sa vám jej splácanie nepredraží. Vysoké úroky a RPMN sú pri žiadosti o rýchle pôžičky bez potvrdenia príjmu samozrejmosťou.

Pôžičková inzercia na tému Rýchla pôžička bez potvrdenia o príjme. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Rýchla pôžička bez potvrdenia o príjme sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X