Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Rýchle pôžičky bez ručiteľa

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Kladiete si otázku Čo sú to rýchle pôžičky bez ručenia a kto ich poskytuje? Rýchla pôžička bez ručenia je druh nebankovej pôžičky, ktorá patrí medzi rizikové. Je to z dôvodu, ktorý vychádza z názvu – rýchle pôžičky bez ručiteľa – klient nevie ručiť (napr. nehnuteľnosťou – domom, bytom), resp. nemá ručiteľa. Dané pôžičky sú výhodné v nižších sumách, pri vyšších môže prekvapiť vysoký úrok poskytovateľa.

Je dôležité riadne si naštudovať zmluvu a nič neprehliadnuť, v budúcnosti sa tak môžete vyhnúť problémom.

Pôžičková inzercia na tému Rýchle pôžičky bez ručiteľa. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Rýchle pôžičky bez ručiteľa sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X