Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžičky pre študentov bez ručiteľa

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Študentské pôžičky bez ručiteľa ponúkajú viaceré banky, samozrejme je ich menej, ako tých čo ponúkajú pôžičky pre študentov.

Najvýhodnejšou možnosťou ako získať pôžičky pre študentov bez ručiteľa je Študentský pôžičkový fond. Umožňuje požiadať priamo na škole v sumách 331,94  do 1327,76 EUR (pre denné štúdium). V prípade, že by vaše školné prevyšovalo tieto sumy, môžete požiadať o pôžičku na školné. Úroková sadza je  3%. Splácať začnete až po skončení štúdia, najneskôr do 10 rokov od udelenia pôžičky. Podrobnosti pozrite tu.

Študentské pôžičky bez ručiteľa od bánk

Pôžičky pre študentov bez ručiteľa ponúkajú aj viaceré banky:

  • OTP Banka Slovensko – ponúka OTP ŠTUDENTSKÝ úver, medzi podmienkami na svojej stránke nespomína potrebu ručiteľa
  • Volksbank Slovensko – Úver vysokoškolákom, vyžaduje potvrdenie o príjme, nie však ručiteľa, podrobnosti tu
  • VÚB Banka – Flexipôžička pre študentov, taktiež na svojej stránke nepíšte o nutnosti ručenia

Študentské pôžičky bez ručiteľa ma vo svojom portfóliu samozrejme aj mnoho nebankových subjektov. Ich ponuky sú ľahšie dostupné než pôžičky pre študentov bez ručiteľa, ktoré ponúkajú banky. Ale samozrejme úroky, RPMN a aj iné poplatky sú omnoho vyššie.

Študentské pôžičky bez ručiteľa sú jednou z možností ako financovať svoje štúdium, či iné náklady počas štúdia VŠ. Pôžičky pre študentov bez ručiteľa majú v sebe aj niektoré úskalia, okrem iného, hneď po ukončení štúdia časť vášho príjmu je viazaná ich splácaním.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky pre študentov bez ručiteľa. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky pre študentov bez ručiteľa sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X