Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

ČSOB pôžičky

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

ČSOB pôžička, teda pôžička od Československej obchodnej banky, a.s. bude predmetom tohoto článku. ČSOB ponúka bezúčelové úvery, hypotéky, kreditné karty a samozrejmá aj povolené prečerpanie účtu.

 • hypotéky
  • VARIO hypotéka
  • Bezúčelová hypotéka
  • Kombinovaná hypotéka
  • Hypotéka pre mladých
  • Novostavby
  • Hypokalkulačka
 • spotrebné úvery
  • Bezúčelový spotrebný úver
  • Spotrebný úver na bývanie
  • Spotrebný úver na auto
 • kreditné karty
 • povolené prečerpanie účtu

V tomto článku sa budeme ďalej venovať pôžičkám, povolenému prečerpaniu a kreditným kartám.

Spotrebné úvery

Spotrebné úvery sú pôžičkami, ktoré budú zasahovať najširšie spektrum zákazníkov.

Zdroj

Bezúčelový spotrebný úver

Bezúčelový spotrebný úver je pôžička od ČSOB, ktorá je lákavá pre najviac klientov. Ide o bezúčelovú pôžičku a teda nemusíte dokladovať na čo ste financie použili.
Táto pôžička je určená pre plnoleté a plnoprávne fyzické osoby. Na jej vybavenie potrebujete: dva doklady totožnosti – typicky občiansky preukaz a cestovný pas, prípadne vodičský preukaz či zbrojný preukaz.

Ak ste zamastenec, tak potrebujete potvrdenie o príjmoch a výpis z banky, kde vám je mzda poukazovaná (ak je touto bankou ČSOB, tak je administratívny proces pre vás jednoduchší).

Spotrebný úver na bývanie

Spotrebný úver na bývanie (hľadaná ako ČSOB úver na bývanie) je účelová pôžička ČSOB zameraná na  kúpu, rekonštrukciu alebo modernizáciu bývania.

K žiadosti o úver treba podobne ako pri bezúčelovej pôžičke priložiť potvrdenie o výške príjmu, v prípade, že ste podnikateľ tak kópiu daňového priznania a originál potvrdenia o podaní daňového priznania.

Spotrebný úver na auto

Spotrebný úver na auto (hľadaný ako ČSOB úver na auto) je účelová pôžička od ČSOB, ktorá umožňuje financovať kúpu nového alebo ojazdeného automobilu.

Povolené prečerpanie účtu

Povolené prečerpanie účtu (hľadané ako ČSOB povolené prečerpanie) je forma pôžičky od ČSOB, ktorú banka ponúka k bežnému účtu. Poskytovaná suma sa pohybuje od 150 do maximálne 6000 EUR (horná hranica závisí od výšky vášho čistého mesačného príjmu).

Kreditné karty

ČSOB kreditná karta je ponuka viacerých kreditných kariet od spoločnosti Masterkard, v závislosti od vašich požiadaviek a bonity.

Pôžičková inzercia na tému ČSOB pôžičky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému ČSOB pôžičky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému ČSOB pôžička

 1. veko komentoval:

  Pôžičky pre každého! Slovenská aj Česká republika : https://www.ammado.sk https://www.ammadopujcky.cz

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X