Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Rýchla pôžička do 24 hodín

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Rýchle pôžičky do 24 hodín ponúkajú iba nebankové spoločnosti. Sú vybavované veľmi rýchlo, hoci do 24 hodín to býva skutočne málokedy.

Žiadosť je možné podať cez internet či SMS. Poskytovatelia častokrát nevyžadujú potvrdnie od zamestnávateľa o príjme a rovnako ani nenahliadajú do registra dlžníkov. Rýchla pôžička do 24 hodín sa tak stáva dostupnou pre väčšinu žiadateľov.

Je potrebné si dávať pozor na podvodníkov, ktorí vyžadujú určitú čiastku vopred ako poplatok za preskúmanie žiadosti a následne vám žiadosť zamietnú (a v podstate to tvorí ich podnikanie).

Rýchla pôžička do 24 hodín neponúka veľko obnosy, na to by sa mali klienti vopred pripraviť. Rovnako doba splatnosti bude maximálne do 12 mesiacov.

Čím rýchlejšie je vybavenie pôžičky, tým väčšie bývajú úroky a RPMN. Rýchle pôžičky do 24 hodín rovnako obsahujú riziko rôznych poplatkov, ktoré môžu dosť zaťažiť váš rozpočet.

Pôžičková inzercia na tému Rýchla pôžička do 24 hodín. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Rýchla pôžička do 24 hodín sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X