Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžička hneď

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžičky hneď je výraz, ktorý neoznačuje konkrétny produkt, skôr snahu nájsť pôžičku s čo najrýchlejším procesom schválenia a následného vyplatenia peňazí.

V úvahu pripadajú aj nebankové spoločnosti, kde tiež často možno dohodnúť stretnutie cez telefón či webovú žiadosť, kde zástupca spoločnosti prinesie zmluvu a v prípade, že s podmienkami súhlasíte tak vám rovno aj poskytne finančný obnos uvedený v zmluve.

Ešte raz upozorňujeme, že pôžička ihneď nie je konkrétny produkt a je na mieste byť opatrný, keď nejaká firma alebo jednotlivec dačo podobné ponúka.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička hneď. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička hneď sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Pôžičky hneď

  1. agata komentoval:

    kto mi poradi ako mam ziskať pôžičku lebo idu vianočne sviatky ktora mi požičia pôžičku na druhy den na ruku alebo poštovou poukažkou

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X