Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Hotovostná pôžička

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Hotovostné pôžičky alebo pôžičky v hotovosti sú pôžičky, kde vám po podpísaní zmluvy je okamžite vyplatená hotovosť.

Pri bankách je podobný postup zriedkavý, uprednostňujú prevod na váš účet.

V prípadne nebankových spoločností, je pôžička v hotovosti častejšia, ale nie zasa úplne bežná ani samozrejmá.

Pravdepodobne pôjde o nižšiu sumu, na pomerne vysoký úrok. Vtedy sú nebankové spoločnosti ochotné vyplatiť peniaze v hotovosti.

Ak máte možnosť, snažte sa takejto možnosti vyhnúť. Úroky a RPMN rádovo v dvojciferných číslach, to je hotovostná pôžička s akou sa môžete stretnúť. Rôzne skryté poplatky, penále a podobné záležitosti môžu podobnú pôžičku ešte viacej predražiť.

Nebankové subjekty poskytujúce hotovostné pôžičky

  • Pohotovosť
  • Provident Financial
  • Profireal Slovakia
  • Telervis Plus
  • Cetelem

Hotovostné pôžičky sú výhradnou doménou nebankových spoločností. Ono to už možno šípiť z ich názvu. Nebankové spoločnosti vždy nazývajú svoje produkty jednoducho. Aj keď je potrebné povedať, že najvýhodnejšou hotovostnou pôžičkou je kreditná karta, teda od bánk.

Pozicky do 2 hodin na ruku? Či pôžička okamžite? Áno, toto je možné s kreditnou kartou. Pôžička z kreditnej karty je jednoznačne najrýchlejšou pôžičkou na svete. Rýchlosť, s akou si môžete cez kreditnú kartu pôžičať, záleží len a len od vás. Záleží to totiž od toho, ako ďaleko sa nachádzate od bankomatu a ako rýchlo dokážete tento prístroj obsluhovať. Vďaka kreditnej karte si navyše môžete požičať 24 hodín denne, 7 dní v týžni, 52 týždňov v ruku. A dokonca kdekoľvek na svete.

Nie každý má však nárok na kreditnú kartu. Banky dávajú kreditné karty iba solventným zákazníkom, teda zákazníkom, ktorým dôverujú. Pre ostatných ľudí teda zostávajú k dispozícii  iba obávané nebankové spoločnosti.

Rychla pozicka na ruku je v podstate vždy hotovostná pôžička. Problém hotovostných pôžičiek od nebankových spoločností je najmä v ich cene. Tieto pôžičky sú tradične veľmi drahé, teda nevýhodné. Avšak aj medzi nebankovými spoločnosťami sa nájdu pomerne výrazné rozdiely. Ponuku môže byť veľmi rôznorodá. Nájdeme tu nevýhodné pôžičky, ešte nevýhodné, hraničiace s úžerou a tak ďalej.

Pri jednaní s nebankovými spoločnosťami je však potrebné sa mať na pozore. V prvom rade je nutné si pozorne preštudovať pôžičkovú zmluvu. Ďalej sa nedoporučuje podpisovať akúkoľvek zmenku. Ľudia by si mali veľmi dobre rozmyslieť aj zakladanie nehnuteľnosti. Problémom takýchto pôžičiek je to, že môžu viesť k exekúcii a strate vlastnej strechy nad hlavou. Hotovostne pozicky sú teda rizikové. Pôžička na ruku môže viesť k nepríjemným situáciám.

Pôžičková inzercia na tému Hotovostná pôžička. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Hotovostná pôžička sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.