Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Kalkulačka na výpočet pôžičky

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžička kalkulačka teda výpočet výšky úrokov, RPMN podľa sumy, doby splatnosti a kritérií je časté hľadanie ľudí na internete.

Pôžička kalkulačky, ktoré vám poskytujú banky, prípadne aj nebankové subjekty na svojich stránkach majú iba orientačný charakter. Na konečnú výšku majú vplyv aj iné faktory, ktoré nutne nemusia byť (a ani nebudú zahrnuté) v prvotnom výpočte na stránke banky.

Pôžičková inzercia na tému Kalkulačka na výpočet pôžičky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Kalkulačka na výpočet pôžičky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

2 reakcie na tému Kalkulačka

  1. ada komentoval:

    my sme boli podvedeny firmov kreditax s.r.o. zobrala od nas 1129e a nemame uz nic

  2. katarina komentoval:

    Dobry den.Ptrebovala by som surne pozicku 3000eur.je to mozne?co je k tomu potrebne?katarina

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X