Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Rýchle pôžičky Košice

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Rýchle pôžičky Košice je vyhľadávaný výraz na sk internete. Hľadajú sa ním rýchle pôžičky v Košiach a okolí (prípadne Košickom kraji). Rýchle pôžičky poskytujú najmä nebankové spoločnosti a niekedy aj súkromné osoby (napríklad na zmenku). Pri bankových produktoch už vybavenie také rýchle nie je, na druhej strane podmienky sú prijateľnejšie.

Rýchle pôžičky Košice môžu byť drahou alternatívou (vysoké úroky, RPMN a rôzne skryté poplatky), preto je opatrnosť na mieste.

Pôžičková inzercia na tému Rýchle pôžičky Košice. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Rýchle pôžičky Košice sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Rýchle pôžičky Košice

  1. marta komentoval:

    potrebujem surne pozicku len ja sa nemozem dostavit do kosic dakujem moje c je 090414252

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X