Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Kreditná karta ČSOB

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Kreditná karta ČSOB alebo skrátene  kreditka ČSOB je kreditná karta od Československej obchodnej banky. Bezúročné obdobie je 45 dní.

ČSOB ponúka tri základné kreditné karty:

MasterCard Unembossed

Platnosť tejto neembosovanej karty je 3 roky, výška úveru od 150 do 7 400 EUR. Kartu je možné pripoistiť cestovným poistením a poistením právnej ochrany. Úrok je 16,9 % alebo 18,9 % ročne. Poplatok za kartu je 1 Euro mesačne.

MasterCard Standard

Ide o štandartnú embosovanú kartu, s platnosťou 3 roky (je automaticky predlžovaná). Výška úveru od 450 do 7 400 EUR. Karta má štandarte cestovné poistenie, poistenie právnej ochrany je možné ako doplnková služba. Úroková sadzba je 16,9 % alebo 18,9 % ročne. Poplatok za kreditku je 1,65 EUR mesačne (18,30 EUR ročne za cestovné poistenie).

MasterCard Gold

Embosovanú karta vyššieho štandardu, s platnosťou 3 roky (je automaticky predlžovaná). Výška úveru je v rozmedzí od 3 000 do 14 800 EUR. Karta automaticky obsahuje cestovné poistenie Exclusive a poistenie právnej ochrany. Úrok ciní 16,9 % alebo 18,9 % ročne. Poplatok za kartu je 150 EUR ročne.

Pôžičková inzercia na tému Kreditná karta ČSOB. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Kreditná karta ČSOB sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X