Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Kreditná karta SLSP

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Kreditná karta SLSP alebo kreditka SLSP je kreditná karta od Slovenskej sporiteľne. Bezúročné obdobie je 45 dní (pre bezhotovostné transakcie). Kreditná karta SLSP je prístupná aj pre neklientov Slovenskej sporiteľne, bez potvrdení od zamestnávateľa a bez ručiteľov. Kreditka SLSP má platnosť 3 roky (s automatickým predĺžením). Vekové obmedzenie je od 18 do 61 rokov. Úroková sadzba je okolo 19,5 % ročne.

Kreditná karta SLSP môže byť:

  • Kreditná karta VISA Classic – úverový limit minimálne 300 EUR
  • Kreditná karta VISA Gold – úverový limit minimálne 2000 EUR

Medzi doplnkové služby (k obom typom kárt) patrí vernostný program Sphere card.

zdroj

Pôžičková inzercia na tému Kreditná karta SLSP. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Kreditná karta SLSP sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X