Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Kreditná karta Tesco

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Kreditná karta Tesco alebo skrátene kreditka Tesco je kreditná karta, ktorú ponúka svojim zákazníkom spoločnosť Tesco. Je možné platiť ňou vo všetkých predajniach, kde príjímajú kreditné karty, no vernostný program je nastavený tak, aby zvýhodňoval domovskú spoločnosť Tesco. Za každé minuté Euro dostanete 1 vernostný bod, za každé minuté Euro v spločnosti Tesco dostanete 2 body. Kreditná karta Tesco je prvý rok bezplatná, ak ste minuli na nej viac ako 1200 EUR tak bude jej používanie pre vás bezplatné aj nasledujúci rok. Inak vás bude kreditka Tesco stáť 1,63 Eura mesačne. Kreditná karta Tesco ponúka 51 dňové bezúročné obdobie.

Pri dlho nižšom ako 1000 EUR má kreditná karta Tesco úrok 26,28  % ročne, pri vyššom ako 1000 EUR 11,88 %. Minimálna splátka je 12 EUR.

Kreditka Tesco umožňuje aj hotovostný výber, klient zaň zaplatí 1 % z vybratej sumy, minimálne však 3 EURO. Na tieto peniaze sa nevzťahuje bezúročné obdobie. Maximálny úverový limit je 2300 EUR.

Pôžičková inzercia na tému Kreditná karta Tesco. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Kreditná karta Tesco sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

2 reakcie na tému Tesco

  1. Magdalena Csehova komentoval:

    ao

  2. Magdalena Csehova komentoval:

    ako dostanem

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X