Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžička na ruku

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžičky na ruku teda pôžička v hotovosti, je produkt, ktorý vám najskôr poskytne nebanková spoločnosť. Existujú však aj niektoré pôžičky od bánk, ktoré vám môžu byť vyplatené v hotovosti a teda vlastne to je pôžička na ruku.

Pri nebankových spoločnostiach, ktoré ponúkajú pôžičky na ruku je skutočne vhodné byť opatrný. Rýchlosť, ktorú klient vyžaduje a môže veľmi vypomstiť predraženosťou pôžičky. Úroky a RPMN sú iba začiatok, rôzne skryté poplatky a úroky z omeškania a podobné nekalé praktiky môžu zákazníka nemilo zaskočit.

Ak vám to vaša finančná situácia dovoľuje, uprednostnite ponuky bánka a aj z nich si vyberte nie okamžite, ale po dôkladnom zvážení.

V zmysle platnej právnej úpravy definovanej v zákone č. 129/2010 Z.z. o spotrebiteľských úveroch sú poskytovatelia spotrebiteľských úverov povinní poskytnúť spotrebiteľský úver len bezhotovostným prevodom finančných prostriedkov na platobný účet spotrebiteľa alebo na účet stavebného sporiteľa, poštovým poukazom, ktorého adresátom je spotrebiteľ alebo platobným prostriedkom vydaným na meno spotrebiteľa; tým nie je dotknuté bezhotovostné poskytnutie viazaného spotrebiteľského úveru podľa § 15 alebo poskytnutie spotrebiteľského úveru bezhotovostne na splatenie iného úveru alebo úverov úhradou veriteľovi oprávnenému poskytovať úver podľa tohto zákona alebo osobitného predpisu.

Vzhľadom na vyššie špecifikované výlučné spôsoby poskytnutia spotrebiteľského úveru je v súčasnosti už protizákonné poskytnúť spotrebiteľský úver v hotovosti t.j. „na ruku/ do rúk spotrebiteľa“.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička na ruku. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička na ruku sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X