Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžička s ručením nehnuteľnosťou

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou ponúkajú bankové aj nebankové spoločnosti. Pri bankách sú nároky na klienta vyššie, odmenou za to sú nižšie úroky. K pôžičkám od nebankových spoločností je jednoduchší prístup, cenou za to sú vyššie úroky a rôzne (častokrát aj skyté) poplatky.

Pôžička s ručením nehnuteľnosťou býva poskytovaná približne do výšky 70 % z hodnoty nehnutuľnosti. Niekedy iba do hodnoty 50 %.

Výhodou býva bezúčelovosť požičky ručenie nehnuteľnosťou a skutočnosť, že nemusíte nikoho z priateľov či známych žiadať o ručenie.

Na druhej strane, nesplácanie záväzkov vyplývajúcich z požičky s ručením nehnuteľnosťou môže viesť k exekúcii zastavenej nehnuteľnosti.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička s ručením nehnuteľnosťou. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička s ručením nehnuteľnosťou sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X