Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Rýchla pôžička pohotovosť

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Rýchle pôžičky pohotovosť sú hľadaným výrazom v slovenskom internetovom prostredí.  Vo všeobecnosti rýchle pôžičky je veľmi hľadaný výraz. Od rýchle pôžičky, Pohotovosť možno získať od sumy 100 EUR do približne 330 EUR. Nevyžadujú ručenie ani ručiteľov. Doba splatnosti je 2-12 mesiacov. Pri opakovanej pôžičke (ak vaše predošné záväzky boli riadna a načas splnené) je možné získať sumy do 3500 EUR, prvá žiadosť maximálne do 800 EUR.

Rýchla pôžička pohotovosť môže byť alternatívou rýchleho získania potrebného obnosu v hotovosti. Cenou za to sú však vysoké úroky, značná RPMN a skryté poplatky v zmluve.

Ešte pre úplnosť: Rýchle pôžičky pohotovosť neoznačujú konkrétny produkt či službu.

Pôžičková inzercia na tému Rýchla pôžička pohotovosť. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Rýchla pôžička pohotovosť sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X