Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžička na zmenku ponuka

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžičky na zmenku- ponuka:

Pôžičky na zmenku ponúka ako nebankový sektor tak aj súkromné osoby. Všeobecne ide o finančne náročnú cetu ako získať financie, úroky sú vysoké. Pôžičky na zmenky väčšinou bývajú vybavované bez poplatkov. Skutočnosť, že ich od vás potenciálny poskytovateľ žiada je dosť podozrivá.

Často však natrafíte skôr na dopyt, teda na inzeráty v ktorých ľudia hľadajú pôžičku na zmenku.

Pôžičky na zmenku ponuky: tieto služby patria medzi rizikové. Okrem serióznych ponúk natrafíte aj na množstvo inzerátov, ktorých dôveryhodnosť stojí za zváženie. Častokrát vyžadujú poplatky vopred a takmer žiadnemu žiadateľovi ich neposkytnú.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička na zmenku ponuka. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička na zmenku ponuka sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X