Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

SMS pôžička Poštová banka

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

SMS pôžička Poštová banka respektíve SMS úver je produkt od Poštovej banky. Ide o druh SMS pôžičky a je bezúčelová. Poskytovaná suma z produktu SMS pôžička Poštová banka je maximálne 190 EUR. Zákazník môže od zmluvy uzavretej prostredníctvom SMS odstúpiť bez sankcií a bez udania dôvodu 14 kalendárnych dní odo dňa uzavretia zmluvy.

SMS pôžička Poštová banka je poskytovanú ľuďom od 18 do 70 rokov. O pôžičku je možné požiadať na čísle 0910 511 511, v SMS musia byť osobné údaje a rovnako aj výška požadovanej sumy. Peniaze sú vyplatené od troch dní odo dňa uzavretia a to buď bezhotovostne – prevodom na účet alebo hotovostne.

SMS, prostredníctvom ktorej žiadate o zmluvu o úvere (na SMS pôžička Poštová banka) musí byť v tvare (jednotlivé údaje musia byť oddelené medzerou):

[3miestny kód označujúci distribučný kanál – ako  nepovinný údaj v SMS] [suma úveru v EUR] [krstné meno] [priezvisko] [ulica trvalého bydliska] [číslo]  [obec]  [poštové smerovacie číslo] [rodné číslo] [číslo občianskeho preukazu alebo dokladu o pobyte] [číslo účtu na čerpanie úveru/kód banky – ako nepovinný údaj v SMS]

SMS je potrebné následne odoslať na 0910 511 511.

Je dôležité si uvedomiť, že klinet na SMS pôžička Poštová banka nemá právny nárok.

zdroj

Pôžičková inzercia na tému SMS pôžička Poštová banka. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému SMS pôžička Poštová banka sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

4 reakcie na tému SMS pôžička Poštová banka

 1. Petra Belicova komentoval:

  som matka na MD,mes.prijem mam 297eur potrebovala by som nutne pozicku 300eur som schopna nes.splacat do 45eur,na materskej dovolenke budem este 3.roky.dakujem Belicova namna kontakt.0903170497

 2. Eva komentoval:

  Som nezamestnaná, pracujem ako opatrovateľka, príjem mám 198 e, potrebovala by som pôžičku 300 e, mesačne viem splácať po 50 e. Kontakt 0918490145.

 3. peter komentoval:

  Su to podvodnici cela postova banka, davsju pozicky na kradnute pbcianske.resp.len na opisane udaje z op. Nech idu do pice. A druhY to platia. Ved to pozicku mozetesi vziat na ine meno na iny ucet.ziafna kontrola!!!!

 4. Albin Gabor komentoval:

  Som Albin Gabor dvochodca chcel bim požičku 5000 eur čislo telefon 0902713970 som obce Bunkovce 29 p.š. Batné Remety 07244 závolajťe mi na tom čísle Dakujem

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X