Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

Pôžičky od Poštovej banky

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Poštová banka pôžička,  teda pôžičky od Poštovej banky sú predmetom tohto článku. Poštová banka ponúka pomerne bohatý sortiment pôžičiek a naviac má výhodu v širokej zastupiteľskej sieti.

Poštová banka ponúka bezúčelové úvery, hypotéky a aj povolené prečerpanie. Tu je ich krátky prehľad:

  • lepšia splátka
  • pôžička na bývanie
  • dostupná pôžička
  • praktická hypotéka
  • šikovná rezerva
  • povolené prečerpanie
  • Ostatné spotrebné úvery

dostupná pôžička

Dostupná pôžička je bezúčelový úver od Poštovej banky. Je určená pre zamestaných, plnoletých  ľudí, ktorí pracujú najmenej tri mesiace amajú trvalý pobyt na území Slovenska; prípadne dôchodcovia do 70 rokov, ktorí poberajú výsluhový či starobný dôchodok. Poskytnutie pôžičky je možné aj pre poberateľov invalidného dôchodku vo veku od 35 do 70 rokov.

Na vybavenie potrebujete občiansky preukaz,  doklad dokazujúci trvalý pobyt (ak ste ženatý/vydatá tak v ňom musí byť spomenuté aj meno manžela/manželky) ako napríklad: faktúra za elektrinu, plyn, vodné/stočné, telefón, mobil, výpis z bankového účtu.

Poštová banka ponúka možnosť pripoistenia pre prípad straty zamestania, dlhodobej choroby alebo inej vážnej udalosti. Taktiež je možné splácanie odložiť na maximálne 6 mesiacov.

šikovná rezerva

Šikovná rezerva je bezúčelová pôžička Poštovej banky.

Podmienku je aby bol žiadateľ zamestnaný a mal vek od 18 do 65 rokov. Žiadosť nájdete na každej pošte, stačí ju vyplniť a podpísať. Čerpanie aj splácanie pôžičky je hotovostné. Pri vyplácaní pôžičky potrebujete: zmluvu s výplatným dokladom a doklady totožnosti (občiansky preukaz + jeden z dokladov ako cestovný pas, vodičský preukaz, zbrojný preukaz).

pôžička na bývanie

Pôžička na bývanie je bezúčelový uver od Poštovej banky. Hlavnými zákazníkmi tohoto úveru sú záujemcovia  o modernizáciu nehnuteľnosti. Poštová banka nevyžaduje pre tento úver ručiteľa, ani ručenie nehnuteľnosťou.

Medzi základné požiadavky patrí vek od 18 do 62 rokov. Podmienku je mať trvalý pobyt na Slovensku a byť zamestaný viac ako 6 mesiacov (prípadne byť poberateľom starobného alebo invalidného dôchodku vo vekovom rozmedzí od 35 do 62 rokov).

Na vybavenie potrebujete občiansky preukaz a jeden doklad s adresou nehnuteľnosti uvedenou v zmluve napr. faktúra za elektrickú energiu, vodné/stočné, telefón alebo plyn.

 

lepšia splátka

Lepšia splátka je pôžička určená najmä na splácanie bankových pôžičiek a dlhov na kreditných kartách či dlhov v nebankových spoločnostiach. Takýmto spôsobom môžete zjednodiť splácanie vašich úverov a ušetriť na poplatkom jednotlivým spoločnostiam.

Podmienky postytnutia sú vek od 18 do 62 rokov, byť zamestaný dlhšie ako 6 mesiacov (prípadne živnostník s podaným daňovým priznaním) a mať trvalý pobyt na Slovensku. Druhý variant je poberanie starobného alebo invalidného dôchodku (veková hranica je v tomto prípadne od 35 rokov).

Potrebné doklady sú občiansky preukaz a jeden z dokladov, doručovaných na vašu trvalú adresu ako sú faktúra za plyn, vodné/stočné, elektrickú energiu a plyn.

 

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky od Poštovej banky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Ďalšie informačné zdroje

  • dostupná pôžička

    Poštová banka dostupná pôžička je bezúčelová pôžička od Poštovej banky. Ide o jeden z nadostupnejších pôžičkových produktov tejto banky....

  • Pôžička na bývanie

    Poštová banka pôžička na bývanie je bankový úver od Poštovej banky, a.s. Ide o úver na modernizáciu domu či bytu, prípadne akýkoľvek iný...

  • Pôžička na čokoľvek

    Poštová banka Pôžička na čokoľvek je hovový názov pre dostupnú pôžičku od Poštovej banky, a.s. Banka si kladie na klientov takéto podmienky:...

  • Pôžička online

    Poštová banka pôžička online je na slovenskom webe vyhľadávaný výraz. Je to trochu paradoxné, pretože Poštová banka, a.s. žiaden podobný...

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky od Poštovej banky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Poštová banka

  1. anna haklova komentoval:

    ako dlho budem cakat na schvalenie pozizky

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.