Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžička bez ručiteľa

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pre žiadateľov o pôžičky, ktorí nechcú ručiť existuje možnosť, ktorou je pôžička bez ručenia . Pôžičky bez ručenia sú oproti tým s ručením výrazne limitované výškou poskytnutého finančného obnosu. Pôžička bez ručenia je ponúkaná tak bankami ako aj nebankovými spoločnosťami. Pri bankách je nutné splniť viac kritérií ako pri nebankových spoločnostiach, ako prvé je zápis v bankovom registri dlžníkov.  Odmenou za vyššie nároky bánk je nižšia úroková sadzba ako pri nebankových spoločnostiach a nižšie poplatky.

Pôžička bez ručiteľa

Pôžička bez ručiteľa (často hľadaná aj v tvare pôžičky bez ručiteľa alebo pôžička bez ručenia ) ponúka možnosť požičať peniaze bez nutnosti mať ručiteľa. Teda v praxi bez nutnosti žiadať o pomoc niekoho z priateľov či rodiny.

Pôžička bez ručenia by bola v ideálnom svete samozrejmosťou. Ľudia by si mohli požičať koľko by len chceli a nemuseli by za to ručiť svojím majetkom alebo čímkoľvek iným. Realita je však trochu iná. Vo svete vládne nedôvera, ľudia podvádzajú, ľudia neplnia svoje záväzky. V takejto zložitej situácii ľudia potrebujú záruky a to čo možno najlepšie.

Pôžička/pôžičky bez ručenia je samozrejme možná. Väčšina malých pôžičiek je poskytovaných bez väčšej potreby ručenia. Teda bez potreby finančného ručenia. Aj pozicka bez rucenia a rucitela vyžaduje určité záruky. Pokiaľ vám banka požičiava peniaze bez toho, aby chcela dať ruky na váš dom, banke ručíte svojou dôveryhodnosťou, dôverou. Pokiaľ banke pôžičku prestanete splácať, môžete si byť istí, že vám už nikdy žiadnu ďalšiu pôžičku neposkytne. Toto je pre ľudí dostatočná motivácia, aby pôžičky splácali a splatili aj keď vlastne nemusia. Od určitej hranice, od určitej výšky však je motivácia ujsť vyššia ako motivácia zachovať si u banky dobré meno. To je aj dôvod, prečo banky pristupujú k ručeniu.

Pôžička bez ručiteľa je bežná, keďže vo väčšine prípadov ľudia ručia vlastnými nehnuteľnosťami. Naopak zase pôžičky bez založenia nehnutelnosti môžu vyžadovať ručiteľa. Takto sa ručenie jednoducho prenáša na ďalšiu osobu. Skutočné pôžičky bez ručenia sú pozicka od rodiny. Aj keď tu vstupuje do hry ďaleko viacej faktorov.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička bez ručiteľa. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Ďalšie informačné zdroje

  • Pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou

    Pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou sú typom pôžičiek, kde nie je potrebná zaručiť sa spoločnosti poskytujúcej úver svojou nehnuteľnosťou...

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička bez ručiteľa sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X