Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou sú typom pôžičiek, kde nie je potrebná zaručiť sa spoločnosti poskytujúcej úver svojou nehnuteľnosťou (teda: dom, byt, pozemok). Poskytujú ich väčšinou nebankové spoločnosti. Úroková miera sa pohybuje okolo 10% ročne, samozrejme je spoločnosti vyžadujú aj platenie poplatkou za vybavovanie, vedenie a RPMN. Tieto položky môžu značne predražiť pôžičku, takýmto spôsobom kompenzujú vyššiu rizikovosť akú pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou pre poskytujúce spoločnosti nepochybne predstavuje. Je veľmi vhodné, aby ste zabránili zbytočnému predraženiu a prípadnej platobnej neschopnosti, tým, že sa podrobne zoznámite s podmienakami uvedenými v zmluve. Splatnosť je zvyčajne od 2 do 10 rokov.

Pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X