Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Najvýhodnejšia pôžička na auto

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžička na auto resp. autopožička je špeciálny typ účelového spotrebného  úveru. Tento produkt poskytujú bankové a aj nebankové spoločnosti na kúpu nového, prípadne ojazdeného auta. Poskytovatelia vyžadujú doklad o kúpe vozidla.

Takáto pôžička je poskytovaná na 1 – 7 rokov. Banky pri poskytnutí úveru často vyžadujú havarijné poistenie vozidla (niekedy ju ponúkajú priamo v spolupráci s konkrétnou poisťovňou) a vinkuláciu poistného plnenia v prospech spoločnosti od ktorej máte poskytnutú pôžičku.

Pôžičky na auto sú poskytované v zmysle zákona č. 258/2001 zbierky zákonov o spotrebiteľských úveroch. Výhodou kúpy vozidla pomocou pôžičky oproti leasingu je nadobudnutie vlastníctva vozidla pri prevzatí. V prípade zabezpečenia úveru ručiteľom alebo nehnuteľnosťou získavate výhodnejšie podmienky.

Najvýhodnejšia pôžička na auto

Najvýhodnejšia pôžička na auto (pozicka na auto) je viac reklamný trik ako reálne existujúci produkt. Podmienky spoločností sú nastavené rôzne  a to čo pre jedného zákazníka predstavuje optimum, pre druhého zďaleka nemusí byť také ideálne. Takže pri podobných marketingových ťahoch treba mať v sebe trochu skeptika.

Pôžička na auto

V nasledujúcom texte si ponúkneme prehľad ponúk ako financovať kúpu auta (nepôjde o vyčerpávajúci prehľad, skôr o náčrt možností).

ČSOB pôžička na auto

ČSOB pôžička na auto teda oficiálne spotrebný úver na auto je účelový spotrebný úver od Československej obchodnej banky.

Výška úveru je od 600 do 25000 EUR, doba splatnosti je maximálne 7 rokov. A udelenie potrebujete dva doklady totožnosti, potvrdenie o príjme od vášho zamestnávateľa a výpis z vášho účtu v banke.

pôžička na auto ČSOB kalkulačka

Pôžička na auto slsp

Pôžička na auto slsp je mierne nesprávne vyhľadávanie, pretože v súčasnosti Slovenská sporiteľňa neponúka špecializovaný úver na kúpu auta. Ak chcete na kúpu auta využiť úver od Slovenskej sporiteľne, tak využite ich spotrebné úvery.

Pôžička na auto Tatrabanka

Pôžička na auto Tatrabanka je rovnako ako pôžička od Slovenskej sporiteľne na autá trochu scestným hľadaním. Takúto pôžičku Tatrabanka neponúka, takže musíte sa orientovať na iné úverové produkty z ich ponuky.

Pôžička na auto VUB

Pôžička na auto VUB respektíve flexipôžička na auto je účelový spotrebný úver Všeobecnej úverovej banky. Výška pôžičku je 490 – 25000 EUR, doba splatnosti 1 až 10 rokov. Úroková sadza je minimálne 7,9 %. Požiadavkou VÚB je vek žiadateľa 23 – 62 rokov.

pôžička na auto VUB kalkulačka

Pôžičková inzercia na tému Najvýhodnejšia pôžička na auto. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Najvýhodnejšia pôžička na auto sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.