Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžička na bývanie od Poštovej banky

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžička na bývanie je úver na prestavbu bytu či domu v rozmedzí 3 500 € do 20 000 € , s dobou splatnosti od 3 do 10 rokov a  mesačnou splátkou od 53 €. Pôzička nevyžaduje ručiteľa, dokladovanie účelu ani založenie nehnuteľnosti.

Pri vybavovaní je potrebný občiansky preukaz a jeden doklad s adresou nehnuteľnosti uvedenou v zmluve (napríklad: SIPO, faktúra za plyn, elektrinu, vodné/stočné alebo telefón).

Medzi základné podmienky patrí

  • vek od 18 do 62 rokov
  • nepretržitý pracovný pomer po dobu 6 mesiacov
  • trvalý pobyt v SR

Pôžička je eventuálne určená aj dôchodcom so starobným alebo výsluhovým dôchodkom do 62 rokov, ale aj invalidným dôchodcom od 35 rokov do 62 rokov.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička na bývanie od Poštovej banky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička na bývanie od Poštovej banky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X