Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžičky na dovolenku

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžička na dovolenku je jedným zo spôsobov, akým môžete získať peniaze pre financovanie svojej dovolenky. Tieto úvery sú populárne hlavne pred začiatkom dovolenkových sezón. Táto pôžička je poskytovaná tak nebankovými ako aj bankovými subjektami. Poskytovatelia pôžičku na dovolenku väčšinou poskytujú vrámci bezúčelových spotrebných úverov.

Pôžička na dovolenku – poskytovatelia

Poskytovateľov tohoto typu úveru je dostatok. Veľký výber ponúkajú hlavne nebankoví poskytovatelia.

Najmä počas chladných zimných mesiacov nám myseľ často ubieha smerom na juh. V mrazivom počasí človek akosi prirodzene túži po teple. V treskúcej zime sa naša fantázia vyberie na horúce letné pláže. Mnohých ľudí drží v zime pri živote maximálne to,  že vedia, že o pár mesiacov sneh zmizne a oni sa budú môcť vybrať na krásnu letnú pláž.

Kto však nechce, čakať nemusí. V okolí rovníka je teplo po celý rok, takže nie je problém sa vybrať na dovolenku ani uprostred našej zimy. Akurát iba 20 stupňové mrazy vystriedate za 20 stupňovú príjemne teplú vodu.

V zime však nestačí cestovať do takých destinácií, ako je napríklad Egypt. Tu je potrebné sa vydať napríklad do Juhovýchodnej Ázie. Tu vás čaká hneď niekoľko zaujímavých krajín ako Thajsko, Indonézia, Filipíny či Vietnam. Všetky tieto krajiny sú plné nádherných pláží s ešte krajším bielym pieskom.

Vybrať sa však do krajín, ako je Thajsko však rozhodne nie je také jednoduché. Problém je najmä v cene. Pobyt v tropických krajinách nie je ani tak drahý. Problém je v cenách letenky. Ak sa za tropickým slnkom chce vybrať celá rodiny, rozhodne to nie je lacné. Musia počítať s cca 1000 eurami na osobu len za letenky.

Všetky finančné problémy však dokáže vyriešiť pozicka na dovolenku. Pôžička/pôžičky na dovolenku môžu mať hneď niekoľko podôb. Ľudia si môžu zobrať klasický spotrebný úver, americkú hypotéku, alebo sa rozhodnúť pre dovolenku na splátky.. Za najvýhodnejšie financovanie dovolenky, najmä tej exotickej, môžeme jednoznačne považovať  americkú hypotéku. Tá však vyžaduje založenie nehnuteľnosti.

Sladká akcia – Bezúčelový spotrebný úver

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky na dovolenku. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky na dovolenku sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

2 reakcie na tému Pôžička na dovolenku

  1. Anna Kasalová komentoval:

    Potrebujem pôžičku 500 Eur.Som dôchodkyňa.Je to možné.A aké doklady potrebujem.Ďakujem

  2. Veščak Zoltan komentoval:

    Dobry večer. Rad bisom bol kebystemi pozičali 2000 eur .

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X