Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžičky pre podnikateľov

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžička pre podnikateľov je všeobecný názov pre pôžičky poskytované bankami alebo nebankovými spoločnosťami pre podnikateľov (teda aj živnostníkov).

Pôžičky pre podnikateľov poskytujú banky a rovnako aj nebankové spoločnosti. Pri bankvých úveroch, býva dosť problematické kritérium, ktoré vyžaduje poskytnutie výsledkov hospodárenia podnikateľa za posledné dva roky. Toto môže byť pre začínajúcich podnikateľov neprekonateľná prekážka. Pretože ak nemáte hospodársku históriu, banky častokrát vyžadujú niekoľkonásobne vyššie ručenie ako je výška poskytnutej pôžičky.

Iný variant na získanie financí je príspevok na podnikanie, prípadne príspevok na podnikanie pre nezamestaných.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky pre podnikateľov. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky pre podnikateľov sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X