Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžičky bez dokladovania príjmu

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžičky bez príjmu resp. pôžičky bez dokladovania príjmu sú poskytované nebankovými subjektami. Ak ste sa v minulosti v banke previnili omeškanou splátkou, dostávate sa do bankového registra a ďalšie požičiavanie sa pre vás stane obtiažnejším. Pôžičky bez príjmu u nebankových poskytovateľov nevyžadujú nahliadnutie do registra a okrem týchto poskytovateľov je na internete možné nájsť množstvo súkromných poskytovateľov pôžičiek. Úroková sadzba je samozrejme vyššia a pôžičky bez potvrdenia o príjme sú určené pre ľudí, ktorí sa majú čím založiť.

Záujemcovia o pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou by si ale mali uvedomiť, že, keďže boli (alebo by určite boli) odmietnutí v banke, tak je to z nejakého dôvodu. Patria totiž do rizikovej skupiny a riziko neplatí len pre poskytovateľa pôžičky, ale aj pre požičiavajúceho.

Poskytovatelia pôžičiek bez príjmu

  • Pôžička od ProfiCredit – od 1500 EUR
  • Rýchla pôžička od Ferratum – 25 – 250 EUR
  • S.O.S. Financ – 1000 – 300 000 EUR
  • AAA financing centrum – 100 – 500 EUR

Výhody požičky bez príjmu

Výhodou je, že aj rizikové skupiny sa dokážu dostať k pôžičke a ak ju dokážu spoľahlivo splácať, môže vyriešiť ich finančné problémy. Na trhu je dostatok poskytovateľov, vyberať treba opatrne a s rozvahou a hlavne čítať všetky podmienky.

Nevýhody pôžičky bez príjmu

Treba si riadne prezrieť podmienky, úroky a dôležitá je ročná percentuálna miera nákladov (RPMN). Pri nižších sumách si nebankovky netrvajú nad zábezpekou, pri vyšších sumách bude nutné ručiť (napr. nehnuteľnosťou). Treba samozrejme počítať s vyšším úrokom.

 

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky bez dokladovania príjmu. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Ďalšie informačné zdroje

  • Bez ručenia nehnuteľnosťou

    Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou sú pomerne špecifickou časťou spektra pôžičiek a úverov. Požiadavka, aby od vás...

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky bez dokladovania príjmu sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.