Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžičky bez registra a dokladovania príjmu

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžičky bez registra a dokladovania príjmu sú pôžičkami, ktorí v sebe spájajú pôžičky bez registra a pôžičky bez potvrdenia o príjme.

Samozrejme, toto prináša svoje úskalia. Bankový register umožňuje poskytovateĺovi rýchlo zhodnotiť schopnosť klienta splácať pôžičku. Keď však už zápis máte, tak dostať od banky novú pôžičku nemusí byť vôbec jednoduché.

Požiadavka, aby navyše poskytovateľ nevyžadoval dokladovanie pravidelného príjmu počet poteniálnych nebankoviek (bankové spoločnosti do takéhoto rizika nepôju) ešte znižuje.

Pôžičky bez registra a dokladovania príjmu sú rizikové: ako pre poskytovateľa, ktorý nemá ako doložené, že klient bude schopný svoje záväzky splácať a rovnako aj pre zákazníka, ktorí musí počitať s tým, že relatívne ľahká dostupnosť pôžičky bude mať svoje úskalia v podobne vysokých úrokov, RPMN a iných poplatkov (za omeškanie a podobne).

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky bez registra a dokladovania príjmu. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky bez registra a dokladovania príjmu sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X