Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžička na materskú

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžička na materskej dovolenke je poskytovaná najmä nebankovými spoločnosťami. Existujú aj bankové produkty, ktoré ju ponúkajú, ale šanca získať ich je veľmi nízka. V prípade, že ste od niektorej z baniek už pôžičku mali a je splatená, ste pre banku dôveryhodnejšou klientkou a vaša šanca získať niektorý z bezúčelových úverov je vyššia. Pôžička na materskú je spolu s pôžičkami pre nezamestaných či pôžičkami pre dôchodcov jednou z najrizikovejších.

Pri žiadostiach o pôžičku na materskú sú najčastejšie preverované tieto skutočnosti:

  • schopnosť  splácať (teda výška príjmu, partnerovho, prípadne vedľajší príjem samotnej žiadateľky)
  • schopnosť ručiť (tu pripadajú v úvahu možnosti ako ručiteľ, ručenie nehnuteľnosťou)
  • zamestnanosť pre nástupom na materskú dovolenku
  • šance zamestnať sa po ukončení materskej

Niektoré spoločnosti riešia žiadosti o pôžičky na materskú dovolenku ako pôžičky na zmenku, čo je pre matky, ktoré o ne žiadajú najnevýhodnejšia alternatíva. Všetky tieto alternatívy sú bezúčlové, použité prostriedky nie je potrebné spätne dokladovať.

Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke

Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke poskytujú viaceré subjekty. Vzhľadom na to, že mobilita žiadateliek je obmedzená tehotenstvom či dieťaťom, spoločnosti sa snažia ponúknuť kontakt cez telefón či online žiadosti. Pôžičky pre ženy na MD majú dosť nízky strop vrchnej sumy, ktorú sú poskytovatelia ochotní ponúknuť. Výšku úroku, RPMN a doby splatnosti vo všeobecnosti na internete nenájdete. To je už záležitosťou konkrétneho poskytovateľa, ako vyhodnotí vašu schopnosť splácať.

Pôžičky pre ženy na MD – sumár

Pôžičky pre ženy na MD sú väčšinou ponúkané v rámci iných produktov ako sú pôžičky bez dokladovania príjmu či pôžička bez registra. Je dôležité sledovať výšku úrokov, RPMN a prípadne aj iné poplaty. Obozretnosť je na mieste a ušetrí vás neskorších problémov. Je treba mať na pamäti, že v súčasnej dobe môže predstavovať pôžička na MD/pôžičky na MD neúmernú záťaž pre ženu a jej rodinu.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička na materskú. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička na materskú sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.