Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžičky on line

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pojmom pôžičky on line sú označované také pôžičky, ktoré je možné vybaviť cez internet. Významní nebankoví poskytovatelia tento spôsob požičiavania ponúkajú prostredníctvom svojich webov. Väčšina poskytovateľov ponúka aspoň úverové kalkulačky, pomocou ktorej si môžete vypočítať mesačné splátky pri určitej výške pôžičky. Pôžičky online v pravom slova zmysle ponúkajú iba nebankové subjekty.

Výhody pôžičky online

Rýchle a jednoduché vybavenie robí z pôžičiek online populárnu metódu požičiavania tak medzi mladými, ako aj staršími. Kliknete si, vyplníte, odošlete – jednoduché a rýchle. Peniaze môžete využiť na čokoľvek.

Nevýhody pôžičky online

Klasickou nevýhodou tohoto typu pôžičky je už tradične vyšší úrok.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky on line. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Ďalšie informačné zdroje

  • Online pôžičky do 24 hodín

    Online pôžičky do 24 hodín je vyhľadávaný výraz. Priamo takúto pôžičku žiadna spoločnosť neponúka. V každom prípadne na weboch bánk aj...

  • Pôžičky online bez dokladovania príjmu

    Pôžičky online bez dokladovania príjmu sú poddruhom pôžičiek pôžičky online.  Žiadosť môžete podať online a navyše ešte nevyžadujú...

  • Pôžičky online pre nezamestnaných

    Pôžičky online pre nezamestnaných sú vyhľadávaným výrazom na slovenskom internetovom trhu. Je dôležité si uvedomiť, že čisto online pôžičku...

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky on line sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X