Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžička pre dôchodcov

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžičky pre dôchodcov sú pomerne špecifickou časťou pôžičkového spektra. Hlavným kritériom pre banky aj nebankovky je vek žiadateľa a výška dôchodku.

Banky majú svoj limit (vekový), do ktorého sú ochotné prijať toho-ktorého dôchodcu za klienta. Vzhľadom k tomu, že súčasný vek pri odchode do dôchodku je 62 rokov.

Ponuky ako pôžička pre dôchodcov sa vyskytujú maximálne do veku 75 rokov. Často je to však menej, nie je vzácnosťou natrafiť na limit 65 rokov. Evidentne sú dôchodcovia považovaní za dosť rizikovú skupinu.

Je vhodné nechať pôžičky dôchodcom poistiť proti úrazu, smrti, invalidite.

Pôžičky pre dôchodcov online  – o požicku pre dôchodcov online, je záujem. Dostať sa ku konkrétnej ponuke je však už ťažšie, v podstate sa takéto hľadanie prekrýva s pôžičkou online. Stačí zistiť aké je horné obmedzenie veku.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička pre dôchodcov. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička pre dôchodcov sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

6 reakcií na tému Pôžičky pre dôchodcov

 1. Anna Buzáková komentoval:

  potrebujem uver 2000eur

 2. Marián komentoval:

  Pekný deň prajem. Potrebujem súrne hotovostnú pôžičku 1 300 €. Mám 70 rokov.

 3. Anna komentoval:

  Dobry den potrebovala by som surne pozicku vie mi niekto pomoct

 4. milan jerga komentoval:

  dobrý deň,chcem sa informovať či mi môže poskytnutá hotost.pôžička – 800 € ,podla možnosti s malou splátkou,
  som dôchodca – na budúci mesiac budem mať – 64 rokov a dôchodok mám vo výške – 657 € ? ĎAKUJEM.

  • milan jerga komentoval:

   Dobrý deň prajem ,ešte dňa21.4.2015 som vám poslal informáciu ohladom pôžičky , či mi môže byť poskytnutá alebo nie , zatial som odpoveď nedostal , bude to aktuálne alebo nie , odpíšte mi . Ďakujem.

 5. Mgr. Zidekova komentoval:

  Dobry den, pokial su splnene podmienky – praca na trvalu PZ a cisty uverovy register, ja, ako financno – ekonomicky sporostredkovatel doporucujem banove subjekty, nebankovky su velmi predrazene…. Ja vybavujem v bankach pre klientov vyhodnejsie podmienky aj pri novom uvere, aj pri refinanci existujuceho, aby sa usporili peniaze a znizila splatka, pripadne sa skratil cas platenia. Pri dobrom nastaveni sa da usporit aj 30-40% na urokoch. TEL. 0911 149 465

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X