Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Podnikateľské úvery

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžičky pre živnostníkov sú poskytované bankami aj nebankovými spoločnosťami. Banky príliš nerozlišujú medzi podnikateľskými úvermi a medzi pôžičkou pre živnostníkov. Pred krízou, teda pred rokom 2008 boli boli najmä banky pri podmienkach dosť benevolentné. V súčasnosti sú kritéria náročnejšie.

Pôžička pre živnostníka

Pôžička pre živnostníka vám môže byť poskytnutá bankou alebo nebankovou spoločnosťou. Všeobecne platné pravidlo, že bankové pôžičky sú výhodnejšie platí aj v tomto prípade.

Spoločnosti väčšinou vyžadujú pri vybavovaní požičky pre živnostníkov tieto doklady:

  • daňové priznanie za určité obdobi
  • doklady o splnení povinností voči štátu a Sociálnej poisťovni
  • podnikateľský plán alebo podnikateľský zámer

Pôžičková inzercia na tému Podnikateľské úvery. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Podnikateľské úvery sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X