Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžička úver

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžičky – úvery sú vyhľadávanou frázou, ktorou potenciálni zákazníci hľadajú možnosti pôžičkových a úverových produktov na slovenskom trhu.

Rozdiel medzi pôžičkou a úverom spočíva v tom, podľa akého zákona sa riadia.

Pôžičku (respektíve ak máme byť presný, zmluva o pôžičke) sa riadi Občianskym zákonníkom.

Úver (zmluva o úvere) sa je legislatívne normovaná Obchodným zákonníkom.

Pôžičky úvery sk

Pôžičky úvery sk je jedným zo spôsobov ako ľudia vyhľadávajú možnosti úverov, či pôžičiek. Nejde o konkrétny produkt, či stránku. Ak chcete hľadať presnejšie, oplatí sa prezrieť najprv banky a potom väčšie nebankovky.

Pôžička, úver je spôsob ako získať potrebné finančné prostriedky. Oplatí sa však byť pri nich opatrný. Pri neschopnosti splácať nastupujú prostriedky ako exekúcia a tie môžu viesť k zablokovaniu iných účtov či strate majetku. Je veľmi vhodné mať vytvorenú rezervu na aspoň tri mesačné splátky vašej pôžičky či úveru.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička úver. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička úver sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X