Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Rýchle pôžičky pre každého

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Rýchle pôžičky pre každého sú väčšinou poskytované nebankovými spoločnosťami. Klienti ich hľadajú z dôvodov ako sú rýchla potreba financií a problematická dostupnosť pôžičky v banke.

Rýchle pôžičky pre každého sú rizikové, pretože majú vysoké úroky a iné poplatky (poskytovatelia sa istia v prípade akéhokoľvek porušenia zmluvy). No klientela je veľká a tak si môžu účtovať rôzne poplatky, ktorými sa výrazne obohatia. Úvery sú bez ručiteľa a bez účelu použitia. Bývajú schválené veľmi rýchlo a peniaze sú vyplatené na účet klienta, niekedy dokonca aj v hotovosti. Takéto pôžičky sa môžu vybavovať aj ako SMS pôžičky.

Sumár

Okrem základnych údajov (ako sú: výška mesačnej splátky, RPMN, celková výška pôžičky) je vhodné sledovať aj poplatky a sankcie (za omeškanie, a podobne).

Pôžičková inzercia na tému Rýchle pôžičky pre každého. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Rýchle pôžičky pre každého sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X