Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Pôžička s nízkym úrokom

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pôžičky s nízkym úrokom je v podstate sen každého zákazníka banky. Najnižšie úroky banky poskytujú pri hypotekárnych úveroch, kde ešte navyše existuje možnosť štátnej podpory – napríklad pre mladomanželov. Dlhodobejšie pôžičky navyše majú tú výhodu, že časť z peňazí vám splatí inflácia.

Pôžička z nízkym úrokom nepatrí a ani nebude patriť medzi služby, ktoré by ste mohli nájsť u nebakových spoločností. Takže ak vám ide o nízky úrok, musíte sa pripraviť na dokladovanie všetkých potrebných záležitostí, ktoré bude banka vyžadovať.

Nejde o jednoduchý ani krátky proces, avšak v dlhodobej perspektíve sa vám určite oplatí.

Každá pôžička má množstvo znakov a vlastností. Môžu nás z nich zaujímať naozaj všelijaké. Pokiaľ sa však máme baviť v rovine finančnej výhodnosti, v rovine peňazí, najdôležitejším znakom každej pôžičky je jej cena. Naším cieľom pri hľadaní by mali byť požičky s najnižšim urokom. Kde však hľadať najvýhodnejšie pôžičky s nízkym úrokom?

Pôžičky zvyčajne poskytujú tri druhy inštitúcií či poskytovateľov pôžičiek. Banky, nebankové spoločnosti a súkromní poskytovatelia pôžičiek. Medzi týmito subjektmi sú výrazné rozdiely, a to aj vnútri každej kategórie. Rozdiely sú v cene, v riziku a v profesionalite služieb. Najserióznejšie sú jednoznačne banky. Tu dostanete profesionálne služby od vzdelaných ľudí. V bankách vám takisto hrozí najmenšie riziko podvodov, zavádzania či neetického správania sa.  Nebankové spoločnosti sú na tom omnoho horšie. Neodborný personál často predáva veci, ktorým vôbec nerozumie. Problémom nebankových spoločností je však najmä cena ich pôžičiek. Tieto úvery sú nevýhodné a drahé. Súkromní poskytovatelia pôžičiek sú samostatnou kategóriou, o ktorej je možné povedať iba jedno: vyhýbajte sa im. Za súkromnými poskytovateľmi pôžičiek nestojí nič, žiadna značka, ktorú by si museli chrániť. Pri týchto subjektoch existuje podozrenie, že vyvíjajú činnosť k tomu, aby svojich klientov priviedli k exekúcii.

Nezamestnaní to však majú s pôžičkami zložitejšie. Pozicki pre nezamestnanich s najnisim urokom samozrejme existujú. Tento najnižší úrok je však vždy ďaleko vyšší ako  v prípade ľudí so stálym zamestnaním. Čo však môžu s týmto ľudia bez práce robiť? Brať si malé pôžičky nie je problém. Aj keď sú relatívne drahé, absolútne pripravia ľudí iba o zopár eur. Nezamestnaní by si hlavne nemali brať rôzne nebankové pôžičky, ktoré sú zaistené zmenkou alebo založením nehnuteľnosti. Takto sa ľudia bez práce zbytočne vystavujú nepríjemného riziku.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička s nízkym úrokom. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička s nízkym úrokom sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Pôžičky s nízkym úrokom

  1. kika komentoval:

    nik nam pozicku na MD neda ani z malim urokom zaplatis 65eur a nic z toho

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.