Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Študentské pôžičky SLSP

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Študentské pôžičky SLSP, čím sa myslí pôžička pre študentov od Slovenskej sporiteľne je vlastne Spotrebný úver na Čokoľvek pre vysokoškolákov.

Podmienky poskytnutia:

  • študent denného štúdia (aj doktorandského)
  • trvalý pobyt na území Slovenskej republiky
  • vek  18 – 26 rokov
  • študent má osobu s pravidelným príjmom, ktorá bude úver spolusplácať

Študentská pôžička od SLSP je ponúkaná vo výške od 700 do 8 500 EUR. Splatnosť je 1 – 10 rokov. Prvú splátku je možné odložiť na september roka, v ktorom ukončíte štúdium. Približné údaje o výške splátok je možné získať tu.

Zdroj

Pôžičková inzercia na tému Študentské pôžičky SLSP. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Študentské pôžičky SLSP sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X