Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

SMS pôžičky cez telefón

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

SMS pôžička je druh rýchlej pôžičky. Podstatou je možnosť požiadať o pôžičku cez telefón – prostredníctvom SMS. Poskytovaná výška je niekoľko desiatok, maximálne 250 EUR. SMS pôžička je bezúčelová a spoločnosti nekontrolujú register dlžníkov.

Skutočnosť je však taká, že požiadať môžete online, prostredníctvom SMS vám príde potvrdenie o prijatí žiadosti. Takéto SMS pôžičky sú poskytované výhradne nebankovými spoločnosťami.

Pôžičky cez SMS – riziká

Riziko pôžičky cez SMS je podobn0 ako pri iných nebankových subjektoch. Cenou za rýchlosť a málo byrokracie je vysoký úrok. Takto sa pôžička cez SMS môže neúmerne predražiť, takže treba ich používať s rozumom.

Pôžička cez mobil je cesta ako získať peniaze na preklenutie napríklad v období pred výplatou. Doba splatnosti býva typicky okolo dvoch týždňov.

Technológie nám menia život. Deje sa to už tisíce rokov, my  však nevnímame technologickú revolúciu, ktorú spustilo objavenie ohňa, našu dobu formujú internet a mobilné telefóny. Vďaka týmto zariadeniam sa zmenil spôsob, akým nakupujeme, akým sa zoznamujeme či ako vyhľadávame informácie. Cez telefón dokážeme dnes hádam všetko. Rovnako aj cez internet.

Pozicka/pozicky cez sms a pôžička online sú do veľkej miery identické produkty. Obe pôžičky sú poskytované nebankovými spoločnosťami, čo ich pomerne výrazne charakterizuje. Online pôžičky sú forma sms pôžičiek a naopak. Rozdiel je iba v tom, že pri online pôžičkách podávame žiadosť o pôžičku cez internetový formulár a pri sms pôžičkách sa takto deje pomocou štruktúrovanej sms správy.

Najväčšou výhodou sms a online pôžičky je pohodlnosť, s akou si ich dokážeme vybaviť. Je to naozaj výborné. Nikam nemusíte chodiť, nikam nemusíte cestovať. Stačí si zapnúť počítač a pripojiť sa na internet. V prípade sms pôžičky stačím mať kredit na poslanie jednej sms správy.

Ďalšou podstatnou výhodou online a sms pôžičiek je rýchlosť. Takéto pôžičky je možné vybaviť už do 24 hodí, či do 48 hodín. Rýchlosť má v mnohých životných situáciách nesmierny význam, a rýchle pôžičky ľudia naozaj oceňujú. Rýchle online a sms pôžičky poskytuje firma Ferratum. Pôžičky tohto typu sú charakterizované krátkou dobou splatnosti. Zvyčajne je potrebné peniaze vrátiť do 15 alebo 30 dní. Ďalších charakterizujúcim znakom je výška týchto pôžičiek, ktorá je limitovaná na niekoľko stovák eur. Tieto znaky robia tieto pôžičky ideálne na prežitie do najbližšieho príjmu. Preto sa tieto pôžičky niekedy nazývajú aj pôžičky do výplaty. Cenovo sú veľmi nevýhodné, absolútne však vás až tak veľa stáť nebudú.

Pôžičková inzercia na tému SMS pôžičky cez telefón. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Ďalšie informačné zdroje

  • SMS pôžička Poštová banka

    SMS pôžička Poštová banka respektíve SMS úver je produkt od Poštovej banky. Ide o druh SMS pôžičky a je bezúčelová. Poskytovaná suma z...

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému SMS pôžičky cez telefón sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.