Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

Študentská pôžička Tatra banka

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Študentská pôžička Tatra banka, teda študentská pôžička od Tatra banky je výraz, ktorým sú na internete vyhľadávané študentské pôžičky Tatra banka.

Je paradoxné, že práve Tatra banka osobitný produkt tohoto typu pre študentov neponúka. Pre študentov, ktorí si chcú požičať peniaze práve od Tatra banky sú v ponuke napríklad dva bezúčelové spotrebné úvery: Bezúčelový úver Garant a Bezúčelový úver Classic. Študentské pôžičky Tatra banka má teda pokryté v nich. Na získanie týchto produktov nie je potrebné dokladovať svoj príjem, oba sú tiež bezúčelové. Podmienkou je plnoprávnosť žiadateľa.

Pôžičková inzercia na tému Študentská pôžička Tatra banka. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Študentská pôžička Tatra banka sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Študentská pôžička Tatra banka

  1. angelika burdiova komentoval:

    Prosim vas mozem studetkej pozicky 1200 eur tel 0949665916

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X