Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

VUB pôžičky

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

VUB pôžička (prípadne VUB banka pôžička) je súhrnný názov pre pôžičkové a úverové produkty Všeobecnej úverovej banky, as.s. Pôžičky od VUB obsahujú v sebe viacero produktov od pôžičiek, kreditných kárt, amerických hypoték po klasické hypotéky.

Prehľad produkov VUB pôžičky

V nasledujúcom texte vám poskytneme prehľad pôžičiek od VUB. Detailné informácie nájdete na na stránke VUB venovanej pôžičkám – VUB banka – Bývanie a pôžičky.

Flexi pôžička VUB

Flexipôžičky je spoločný názvov pre viacero pôžičiek od VUB. Časť z nich je beúčelová, niektoré sú účelové. V ponuke sú pôžičky bez ručenia s ručením a aj pôžičky pre študentov.

Flexipôžička na čokoľvek

Flexipôžička na čokolvek je bezúčelový, spotrebný úver od VUB.  Za poskytnutie pôžičky sa platí poplatok 2 % z objemu úveru (minimálne 33 EUR). Minimálna úroková sadzba je 8,8 %. K pôžičke je možné priplatiť si aj poistenie pre prípad neschopnosti splácať úver.  Poskytovaná suma je od 490 do 25 000 EUR, doba splatnosti je 1 až 10 rokov.
Poistenci Zdravotnej poisťovne Dôvera, ktorí sú účastníkmi programu VÝHODY majú ešte o niečo výhodnejšie podmienky.

flexipôžička s finančným ručením

Flexipôžička s finančným ručením je spotrebným úver,  za ktorý ručíte finančným majetkom. Je pre výhodná v prípade, ak máte vkladnú knižku, termínový vklad alebo podielové listy vo Všeobecnej úverovej banke. Pri splnení tejto podmienky nemusíte dokladovať svoje príjmy.  Úrok je 8,5 %.  Poskytovaná suma je v rozmedzí od 490 do 25 000 EUR. Doba splatnosti je 1 až 10 rokov.

flexipôžička pre študentov

Flexipôžička pre študentov je študentská pôžička VÚB určená na financovanie denného alebo diaľkového štúdia, no ani tu nemusia vy dokladovať, na aký účel prostriedky použili. Študentské pôžičky VUB poskytuje študentom od 18 do 26 rokov. Poskytované financie sú v rozsahu od 660 do 13 300 EUR.

Výhodami tohto úveru je to, že študent môže získať úver už počas prvého roka štúdia a to ako denného tak aj diaľkového. Pôžičku je možné splácať až po ukončení štúdia. Úroková sadza je 7,9 %.

flexipôžička na auto

Flexipôžička na auto je účelový spotrebný úver, ktorý môžete použiť na kúpu osobného auta na Slovensku, prípadne aj v zahraničí. Je možnú zakúpiť si nové alebo ojazdené vozidlo. VÚB ponúka aj pripoistenie a prispôsobenie splátok. Úroky sú minimálne 7,9 %.

flexipôžička na bývanie

Flexipôžička na bývanie je účelový spotrebný úver, účel využitia prostriedkov však nie je nutné dokladovať. Poskytnutá suma je 490 – 25 000 EUR, doba splatnosti je 1 až 10 rokov.  Minimálny úrok je 7,9 %.

Pôžičková inzercia na tému VUB pôžičky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému VUB pôžičky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

2 reakcie na tému VUB pôžička

  1. Katarína Beliczová komentoval:

    Dobry den prajem mozem poziadat o pozicku ked mam dohodu na aktívabbon na polovicny uvezok a le mam staly prijem?dakujem

  2. nonaqp4 komentoval:

    Started unusual spider’s web stand out
    http://arab.sexy.girls.twiclub.in/?entry-brandy
    property xxxxx bengal विडिवो va

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.