Pôžičky.rej.sk - hľadáte nebankové úvery? Napr. pôžičky pre nezamestnaných?

» TU » obľúbená rýchla pôžička do 24 hodín

VUB pôžičky

Informácie o pôžičke

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

VUB pôžička (prípadne VUB banka pôžička) je súhrnný názov pre pôžičkové a úverové produkty Všeobecnej úverovej banky, as.s. Pôžičky od VUB obsahujú v sebe viacero produktov od pôžičiek, kreditných kárt, amerických hypoték po klasické hypotéky.

Prehľad produkov VUB pôžičky

V nasledujúcom texte vám poskytneme prehľad pôžičiek od VUB. Detailné informácie nájdete na na stránke VUB venovanej pôžičkám – VUB banka – Bývanie a pôžičky.

Flexipôžička na čokoľvek

Flexipôžička na čokolvek je bezúčelový, spotrebný úver od VUB.  Za poskytnutie pôžičky sa platí poplatok 2 % z objemu úveru (minimálne 33 EUR). Minimálna úroková sadzba je 8,8 %. K pôžičke je možné priplatiť si aj poistenie pre prípad neschopnosti splácať úver.  Poskytovaná suma je od 490 do 25 000 EUR, doba splatnosti je 1 až 10 rokov.
Poistenci Zdravotnej poisťovne Dôvera, ktorí sú účastníkmi programu VÝHODY majú ešte o niečo výhodnejšie podmienky.

flexipôžička s finančným ručením

Flexipôžička s finančným ručením je spotrebným úver,  za ktorý ručíte finančným majetkom. Je pre výhodná v prípade, ak máte vkladnú knižku, termínový vklad alebo podielové listy vo Všeobecnej úverovej banke. Pri splnení tejto podmienky nemusíte dokladovať svoje príjmy.  Úrok je 8,5 %.  Poskytovaná suma je v rozmedzí od 490 do 25 000 EUR. Doba splatnosti je 1 až 10 rokov.

Výhodami tohto úveru je to, že študent môže získať úver už počas prvého roka štúdia a to ako denného tak aj diaľkového. Pôžičku je možné splácať až po ukončení štúdia. Úroková sadza je 7,9 %.

flexipôžička na auto

Flexipôžička na auto je účelový spotrebný úver, ktorý môžete použiť na kúpu osobného auta na Slovensku, prípadne aj v zahraničí. Je možnú zakúpiť si nové alebo ojazdené vozidlo. VÚB ponúka aj pripoistenie a prispôsobenie splátok. Úroky sú minimálne 7,9 %.

flexipôžička na bývanie

Flexipôžička na bývanie je účelový spotrebný úver, účel využitia prostriedkov však nie je nutné dokladovať. Poskytnutá suma je 490 – 25 000 EUR, doba splatnosti je 1 až 10 rokov.  Minimálny úrok je 7,9 %.

Pôžičková inzercia na tému VUB pôžičky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému VUB pôžičky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

2 reakcie na tému VUB pôžička

  1. Katarína Beliczová komentoval:

    Dobry den prajem mozem poziadat o pozicku ked mam dohodu na aktívabbon na polovicny uvezok a le mam staly prijem?dakujem

  2. Donaldbup komentoval:

    hOur company offers generic pharmacy. Visit our health contributing portal in case you want to feel healthier. http://l5.realrx4u.com/nl/tramadol-verkoop/verkoop-ultram-used-for-59514.html Our company provides a wide variety of non prescription products. Take a look at our health site in case you want to to feel healthier with a help of health products. http://8e.realrx4u.com/dk/modafinil-kob/kob-modafinil-iowa-86399.html Our company offers a wide variety of non prescription products. Take a look at our health portal in case you want to look better with a help of general health products. http://qz7.realrx4u.com/en/modafinil-buy/what-is-the-legal-age-to-buy-modafinil-27243.html Our company provides supreme quality general health products. Take a look at our health contributing website in case you want to improve your health. http://m8d7.realrx4u.com/de/zopiclone-bestellen/zopiclone-online-bestellen-in-der-schweiz-73300.html Our company provides a wide variety of non prescription products. Look at our health portal in case you want to look better with a help generic supplements. http://p0.realrx4u.com/no/modafinil-pris/modafinil-pris-qatar-70260.html Our site offers a wide variety of non prescription drugs. Take a look at our health website in case you want to look better with a help health products. http://6h.realrx4u.com/dk/lyrica-billig/billig-lyrica-spain-41056.html
    Our company offers a wide variety of non prescription products. Look at our health portal in case you want to look better with a help of health products. http://bj3.realrx4u.com/no/lyrica-pris/lyrica-pris-gaiden-19525.html Our company offers herb-based supplements. Visit our health contributing site in case you want to look healthier. http://7hr.realrx4u.com/fi/zopiclone-netista/zimovane-netistae-japan-89713.html Our company offers a wide variety of non prescription products. Take a look at our health site in case you want to to improve your health with a help of health products. http://4e.realrx4u.com/nl/tramadol-kosten/tramadol-kosten-yp-pages-33515.html Our company offers safe pharmacy. Look at our health contributing website in case you want to look healthier. http://4b4g.realrx4u.com/fi/soma-halpa/halpa-soma-apcalis-1599.html Our company provides health products. Visit our health contributing portal in case you want to strengthen your health.

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Pôžičky pre nezamestnaných sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X